Menu

Fotografia - Dominika Błaszczyk

Zofia & Krzysztof

ddnikaa

IMG_00681

Ślub Zofii i Krzysztofa był nie tylko przeżyciem dla nich, ale i dla mnie...
Na jeden dzień przed uroczystością odebrałam swój nowy, wymarzony, wyczekany aparat! System niby ten sam, ale obsługa jednak nieco inna...jak się szybko okazało mój stres był zupełnie niepotrzebny, bo nowy aparat przerósł moje oczekiwania - oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Ślub Zofii i Krzysztofa odbył się 24 września w Urzędzie Stanu Cywilnego przy Al. Piłsudskiego. Uroczystości przez cały czas towarzyszyła piękna i słoneczna pogoda. Jest to dla mnie bardzo ważna data, gdyż tego dnia również moi rodzice świętują rocznicę swojego ślubu! Wspaniały zbieg okoliczności!

Na pamiątkową sesję umówiliśmy się tydzień później. Wspólnie wybraliśmy niesamowite Arboretum w Rogowie. Drogę umiliły wspólne opowieści i pogaduchy. Towarzysząca aura pogodowa i niezbyt duża ilość odwiedzających park osób poskutkowała mniejszym stresem dla młodych, a dla mnie oszczędzeniem pracy przy usuwaniu przypadkowych przechodniów z tła fotografii. Po udanej sesji wybraliśmy się na obiad oraz wróciliśmy do Łodzi.

Bardzo zależało mi na tym, aby wykonane zdjęcia spodobały się przede wszystkim Młodej Parze, ale i dla całej rodziny stanowiły wspaniałą pamiątkę tego szczególnego dnia. Zdjęcia które wykonałam postanowiliśmy umieścić w dużych rozmiarów foto-albumie. Album po rozłożeniu posiadał wymiary 60x30cm! Oprawiony był w czarną eko-skórę, a okładkę zdobił akrylowy ornament zawierający zdjęcie oraz imiona. Całość prezentowała się na prawdę ekskluzywnie i pięknie.

Poniżej przedstawiam kilka wybranych ujęć z USC oraz sesji plenerowej.

IMG_0072

IMG_02132
IMG_0235

IMG_0248

IMG_0255

 IMG_0653

IMG_0750

IMG_06541

IMG_0726

IMG_1002a

Zosiu i Krzysztofie! Dziękuję Wam za możliwość uczestniczenia w tak ważnym dla Was dniu!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • kelios

    Dobra foto relacja:) Na pewno udany ślub i wspaniałe wesele:) Pozdrawiam serdecznie!
    __________
    Moje wielkie wesele